13.9.20

Õhus on sügist.

 Aeg kulgeb omasoodu. Vahel viib, vahel toob.

Juba on märgata taas puuvõrades kollasekirjuid lehekesi, valmivad sügisviljad, lapsed alustasid taas kooliteed ja juba toimuvad ka sügislaadad.Veel eelmise kuu lõppu jäid mõned toimetamised.
Nüüd aga tundub, et kui ka vananaiste suvi tõesti tulema peaks, on rõduhooaeg selleks korraks siiski otsa saanud.


Päriselt ikka nii hull see asi nüüd ka ei ole ja on päevis ikka sinist taevast ja päikest ka. Siis tuleb see aeg targasti ära kasutada ja märgata seda, mis ilus on ja südant rõõmustab.
Tagasi kodu poole sõites otsustasime kiigata, milline näeb välja Jäägri Grill seestpoolt ning kosutada end ka väikese einega. Ms interjöör on vaimustavalt maitsekas ja istmed-lauad mõnusad ning ... see eine ei olnudki nii väga väike....


Veel söögist-joogist: lisan siia riburada-pidi pilte ilma vahetekstideta.

Ja kalaga kohtusin nii:


Aga kui on vabalt ja volilt marju käes, siis võib lahkelt kooki ja kisselli teha:Mõned pisitoimetused on ka vahepeal aset leidnud. Igast toimingust ei jäägi "jälgi maha", aga mõnest toredast tillukesest tegemisest siiski.
Ema õel ja tädipojal käisin külas, aga seda ei jäädvustanud mujale, kui mälusse ja hinge.
Samas... sinna majapidamisse kolisid ühed tegelased.....


Abikaasal oli tööalane teavitusmess ja sealt jagus rõõmu minulegi:


Oh-jah, rõõmu leidsin ka ühelt poeletilt:


Väga suurt rõõmu valmistab aga see, kui lähedastel on tervis korras ja nad on tegusad ning toimekad. Veelgi enam rõõmustavad siis sellised uudised, et kõrges vanuses ollakse ikka veel sedavõrd kõrgel loomingulisel tasemel, et luuakse taieseid ja esinetakse näitustel.


Jah, õhus on sügist, aga see ei ole hääbumine! 
See on kuldne küpsus!
Salved täituvad ja üha kindlamalt saame vastu minna talvele ... saame nautida seda, mida oleme seni talletanud ja varunud nii materiaalsete kui ka hingeliste väärtuste varasalvedesse!


**********************************************************

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar