24.11.19

Pimekohting ja linnatuled.

Igas aastaajas on midagi head ja ilusat ning tegelikult peaksime nautima, et meil on aastaringi muutuv ilmastik ja neli või rohkemgi aastaaega. 
Igal aastaajal on oma ilu ja võlu.
 
 
Toidudki muutuvad järjest sügisesemaks - kapsad, õunad ju odavalt käes ja maitsvad ka!
 
 
 
 
Ja siis ühel hommikul …
 
 
No ja teatris käime ikka ka.
 
 
Ms Rakvere teatri kohvikus on tõesti väga hea kohv ja ahvatlevad suupisted/salatid!
 
Aga etendus oli "Pimekohting"
 
 
Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!
Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt kihva keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile – sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna.
Nii otsivad ka selle loo kangelased oma unelmate kaaslast. Kui kõrged on ootused, kellest unistatakse ja milliseks kujuneb reaalsus? Kas loodetust kehvemaks või kõiki ootusi ületavaks? Soov õnne leida ei küsi vanusest, väljanägemisest ega rahakoti paksusest. Elu ongi loterii, mille õnnelik võitja võid olla just sina!
Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks! Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes värvikas rollis.  Teksti autor on Ivo Parbus, lavastaja Rednar Annus ja kunstnik Riina Andresen.
Nõnda oli kirjas etenduse tutvustuses ja nõnda see ka vaatajateni jõudis.
Mõnus meelelahutus!
 
Ja lõpetuseks üks väike isiklik arvamus: mõned võivad ju joriseda, et liiga vara jõulutulesid sätitakse või jõulukaupu müüki pannakse, aga ma ei käi mitte iga päev kauplustes ja ausalt - mind küll ei häiri ei päkapikud ega kuuseehted, piparkoogid ega muud jõulused kaubad!
 
 
Ja järgmisel pühapäeval on juba 1. detsember - 1. advent!
 
****************************************************

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar